Friday, May 6, 2011

Udělejte fotku se svým chytrým telefonem a my Vám pošleme 200 Kč

Nelso již disponuje nejrozsáhlejším adresářem restaurací, barů a kaváren v Praze, ale nebudeme spokojeni, dokud podniky nebudou všechny.

Za tímto účelem nabízíme odměnu 200 Kč každému, kdo nám pošle fotografii baru, restaurace nebo kavárny, která ještě není uvedená na stránkách www.nelso.cz.

Ano, je to až tak snadné - jednoduše najděte místo, které neexistuje na naší stránce, pošlete nám jeho fotografii a my Vám převedeme 200 Kč přes PayPal.

 1. Hledáme pouze místa, která nejsou v našem adresáři. Pro jistotu zkotrolujte, zda podnik v databázi ještě není na www.nelso.cz.
 2. Své fotky pošlete na fotky@nelso.cz.
 3. Před odesláním doplňte do předmětu emailu jméno podniku. Do těla zprávy zapište adresu a orientační číslo, pokud je k dispozici, a informaci o druhu podniku, např. řecká, kotejl bar, atd.
 4. Všechny fotky musí obsahovat souřadnice GPS jako meta data. Ujistěte se, že jste umožnili geotagy fotografií ve vašem mobilním telefonu.
 5. Pošlete co nejvyšší možné rozlišení, neposílejte zmenšené obrázky.
 6. Musí se jednat o fotografii baru, restaurace nebo kavárny, takže McDonald’s je OK ale supermarket Billa ne.
 7. V této fázi chceme pouze fotky míst v Praze. Soutěž pro uživatele z jiných měst otevřeme později. “Praha” je definována na této mapě.


  View Nelso Fotky - Praha in a larger map

 8. Fotografie musí být zaostřená a jméno podniku musí být viditelné. Můžete poslat několik obrázků stejného místa, pokud to bude potřeba.
 9. Obrázky posílejte z emailu, který je spojen s Vaším PayPal účtem.
 10. Pokud Vaše fotografie a email budou splňovat výše uvedené požadavky, pošleme Vám 200 Kč za každou fotku poslanou na fotky@nelso.cz.
 11. Není stanoven limit na počet fotek od jednotlivých uživatelů, ale tato promo akce je omezená celkovým rozpočtem 250 000 Kč. Aktuálně vyplacenou sumu budeme průběžně publikovat na Facebooku.
 12. Vyhrazujeme si právo odmítnout fotografie bez uvedení důvodu. Odmítnuté fotky se NEOBJEVÍ na stránkách Nelso.cz

No comments: